Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /class.Strona.php on line 55
Zakład Metalowy TOMABO Dereżyńscy
cynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzówcynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzówcynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzów
Biuro Obsługi Klienta
tel. 95 725 70 45    fax. 95 725 70 44    email: biurow2@tomabo.pl

www.TOMABO.pl » O firmie

Szanowni Państwo

Zakład Metalowy „Tomabo” Dereżyńscy Sp. J. to firma rodzinna zarządzana poprzez ojca i dwóch synów wraz z rodzinami. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1978 i w chwili obecnej posiada ok. 150 współpracowników oraz wykształconą kadrę inżynierską.

Korzystne położenie naszych wydziałów w Gorzowie Wielkopolskim (100 km od Berlina), rzetelność oraz produkcja dobrych jakościowo wyrobów jak i brak jakichkolwiek barier językowych owocuje od 20 lat doskonałą współpracą z firmami partnerskimi w Niemczech.

Od 10 lat sukcesywnie wprowadzamy na rynek Polski swoje własne wyroby (daszki stalowe do ogrodzeń, kute klamki oraz metaloplastykę produkcyjną) dostosowując się płynnie do zapotrzebowań klientów.

Produkowane przez nas w wydziale W–1 wyroby stalowe są zabezpieczane przed korozją metodą cynkowania ogniowego oraz dodatkową warstwa farby proszkowej w wydziale W–2 (metoda duplex gwarantująca najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne oraz posiadająca estetyczne walory dekoracyjne). Możliwe jest również zlecenie samych usług cynkowania, bądź malowania proszkowego.
Jesteśmy elastycznym zespołem, potrafiącym dostosować się do najbardziej wygórowanych wymagań klientów.

Produkujemy nie tylko wyroby standardowe w dużych seriach, ale również średnioseryjne wyspecjalizowane elementy.

Chcąc rozwijać się dalej poszukujemy solidnych partnerów do współpracy, zarówno produkcyjnej jak i usługowej. Każde zapytanie ofertowe przesłane do naszej firmy zostaje poddane dokładnej analizie, a każdy klient otrzyma indywidualne warunki współpracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, natomiast wszelkie zapytania prosimy kierować telefonicznie, faxem bądź poprzez e-mail do osób odpowiedzialnych za poszczególne działy.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami.

CopyRights © 2014 - TOMABO