Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /class.Strona.php on line 55
Zakład Metalowy TOMABO Dereżyńscy
cynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzówcynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzówcynkowanie ogniowe gorzów, malowanie proszkowe gorzów, renowacja felg gorzów
Biuro Obsługi Klienta
tel. 95 725 70 45    fax. 95 725 70 44    email: biurow2@tomabo.pl

www.TOMABO.pl » Oferta » Cynkowanie ogniowe

Oferujemy Państwu usługi cynkowania ogniowego według normy PN-EN ISO 1461 dla elementów stalowych mieszczących się w wannie o wymiarach: długość: 4,25m, szerokość 0,9m, głębokość 2,5m*.

Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym możliwe jest również wykonanie usługi dla elementów dłuższych od wymiaru wanny w
tzw. cyklu „na dwa razy” (np. bram przesuwnych, słupów, drabin,…)

Dla klientów przyjezdnych istnieje możliwość wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego na poczekaniu. W zależności od ilości oraz gabarytów dostarczonych elementów do cynkowania. Usługa trwa od 4 do 8 godzin.

Posiadamy własny środek transportu (ciężarówka M.A.N) o ładowności 16 ton, którym możemy od Państwa odebrać materiał i dostarczyć ocynkowany na miejsce budowy.

Ponad 15 tradycja oraz doświadczenie w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, jak również stała kontrola parametrów procesu poprzez wykwalifikowany personel zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług.

krótkie terminy - profesjonalne wykonanie - fachowe doradztwo.

*prosimy telefonicznie ustalać dokładne wymiary powierzanych elementów do cynkowania,
maksymalne gabaryty detali powinny być ok. 10 % mniejsze od wanny. 

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami.

CopyRights © 2014 - TOMABO